Mesko | Fan | MS 7309 | Table Fan | Black | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 40 W | No
- TootjadMesko
- Mudel: MS 7309
- Saadavus: 5
-
18€
Mesko | Fan | MS 7309 | Table Fan | Black | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 40 W | No
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | 3 speed levels 90 degree oscilation Up-down adjustment Stable base. |
| Gross depth (mm) | 360 mm |
| Gross height (mm) | 345 mm |
| Gross weight | 1.859 kg |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Kõrgus | 30 cm propeller diameter cm |
| Läbimõõt | 30 cm |
| Laius | 30 cm propeller diameter cm |
| Mõõdud (l x s x k) | 30 cm propeller diameter mm |
| Net weight | 1.221 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 60 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 638.00 g |
| Producer | Mesko |
| Producer product family | Fan |
| Producer product name | MS 7309 |
| Remote control | No |
| Sügavus | 30 cm propeller diameter cm |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 0.638 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Table Fan |
| Võimsus | 40 W |
| Volume (m3) | 0.023598 m |
| Võnkumine | Yes |
| Võnkumise ulatus | 90 |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: mesko fan ms 7309 table fan black diameter 30 cm number of speeds 3 oscillation 40 w no, ms 7309, mesko, ventilaatorid

